Pagrindinė mūsų bazė – Šiaulių autodromas. Čia mokymus vykdome visus metus. Tačiau, esant pageidavimui, galime programą vykdyti Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ar Klaipėdoje. Žiemos metu, kai ledas tvirtas ir saugus, įrengiame mokymų trasas ant užšalusių ežerų Vilniaus,  Druskininkų arba Molėtų rajonuose.

Visų mūsų naudojamų automobilių namai – Vilnius. Paprastai į mokymus išvykstame iš čia. Tačiau visuomet t į mokymų vietą galite atvykti tiesiai savo automobiliu.

Visi pratimai vyksta ant specialių slidžių dangų ir specialioje lenktynių trasoje. Neabejokite dėl saugumo, čia tikrai užtenka vietos klaidai.

Mes perteikiame savo ilgametę tikro vairavimo patirtį. Vairavimo fizika vienoda visiems automobiliams ir vairuotojams, tiesiog reikia žinoti kaip tai veikia.  Visiškai nesvarbu, priekiniais ar galiniais ratais varomas  jūsų kasdieninis automobilis, svarbiausia, kaip jūs reaguosite kritinę sekundę, kokie jūsų gebėjimai padės išvengti eismo įvykio. Mes tiesiog didžiuojamės, kad naujausių įvairių markių automobilių pagalba galime savo  žinias perduoti jums.

Mums tinka bet koks oras. Saulė, lietus, vėjas ar sniegas, tai kasdieniniai vairuotojo palydovai. Taigi ir mokymų metu prisitaikome prie esančių oro sąlygų. Šiaulių autodromo  infrastruktūra leidžia, esant reikalui, palaistyti mūsų trasas, taigi net ir karščiausią vasaros dieną pasitreniruosite važiuoti šlapiu keliu.

Pas mus jūs galite atvykti vienas, su šeima ar draugais. Mūsų partneriai viešbučiai taiko ypatingai geras kainas dalyviams, tačiau vienviečių, dviviečių ar kitokių kambarių kainos skiriasi. O kai kuriems iš jūsų tiesiog nereikia nakvynės Vilniuje ar Druskininkuose, nes ten turite savo apartamentus.

Žinoma. Ir mes labai džiaugiamės matydami vis daugiau moterų mūsų programoje.