Efektyvus vairavimas – vairavimo menas

Nustebinkite savo partnerius ar kolegas, įteikite išskirtinę dovaną sau ar artimiesiems, dovanodami neužmirštamas ir pilnas adrenalino dienas, kurių metu pakeisite savo požiūrį į vairavimą.

Ypatingi automobiliai, moderniausios technologijos ir milžiniška didžiausių pasaulyje automobilių gamintojų patirtis, kurią perteiks 18 metų saugaus ir efektyvaus vairavimo mokymų patirtį turintis pagrindinis mokymų instruktorius Darius Grinbergas drauge su patyrusia komanda.

Visa tai ne tik tam, kad puikiai praleistumėte laiką, Efektyvaus Vairavimo Programa – tai puiki galimybė geriau pažinti automobilį, pasiruošti permainingoms oro sąlygoms, sužinoti tikrąsias savo bei automobilio galimybes ir įvaldyti tikrąjį vairavimo meną, kuris padės Jums užtikrintai jaustis bet kokiame kelyje.

Šiems mokymams automobiliai parinkti neatsitiktinai. Praktinių užduočių metu turėsite galimybę įvairiomis sąlygomis išbandyti save tiek su galiniais, tiek su priekiniais, tiek su visais ratais varomais automobiliais. Siekdami užtikrinti efektyvią ir intensyvią dienotvarkę, grupes sudarome iš ne daugiau nei 20-ies asmenų. Žinoma, esant pageidavimams, galime vykdyti programą ir didesniam žmonių skaičiui. Tuomet tvarkaraščiai ir programa suderinami atskirai.